Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı denli kültürü ve tarihsel zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük birleşik kent olması sebebiyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en kandırıcı şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret okşayıcı şekilde turumuzdan verim alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, yetkin benzer atmosferde arkadaşlarınızla genişlik neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile beraberinde evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli aynı ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. meraklı aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler düşüncesince sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu okunuşu tevellüt günü kutlamaları gibi pek çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak en şiddetli şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı vakit teşyi etmek ayrılmış ülkü tek etkinlik olacaktır. Boğaz turu İstanbul ayrılmış vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından yahut site dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye üretmek sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde tam tek intiba bırakacaktır. mükemmel birleşik deneyim ile doğru İstanbul’u genişlik çok şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde tekne turu artık organizasyonlar çok henüz alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize nazaran düğün, nişan, işlem yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu sitemizi incele mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan şatafat kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız en güzel şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak tam yalnız gün geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız yardımıyla en bol şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. hepsi isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe denli amade ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar